Стікер (англ. sticker) — етикетка, наклейка. Виготовляється з самоклеючоїся плівки. Стікер призначений для наклеювання на різні поверхні, будь то дерево, метал, скло. Може використовуватися в якості інформаційного банера, елемента настінних декорацій і декорації інтер'єру, так само використовується у візуальному тюнінгу автомобілів (вініл) і для нанесення на інші поверхні

Історія назви Стікер бомбінг

     Початок цієї культури знаходиться в США, Нью-Йорку. У 1980-х роках всі вулиці цього величезного міста були змальовані графітчиками, які називали себе "бомберами", чиєю метою було не якість, а кількість графіті на стінах. Часто виходило що "бомбери", змагаючись один з одним зафарбовували стіну своїм графіті, малюючи прямо по мистецтву попереднього графітчика.

Початок...                                                                               

     Новий напрямок культури, хоч і почав з'являтися в США, сформувався повністю в Японії. Змагання з дрифту в Японії стали культовими. Головною метою цих перегонів не є швидкість і час, тут перемагають найкрасивіші віражі і видовищні, потужні боліди. Багато гонщики почали клеїти на дрібні подряпини і відколи логотипи своїх понсоров JDM і аніме наклейки. Поступово їх ставало все більше.

JDM...                                                                                     

     Japanese Domestic Market (JDM) (англ. Японський вітчизняний ринок або японський внутрішній ринок) - термін, поширений відносно автомобілів (як і інших товарів), які продаються на ринку Японії. Зазвичай моделі автомобілів, призначених для Японії, відрізняються від тих же моделей, призначених для інших ринків, або ж зовсім не мають зарубіжних аналогів. Основними виробниками моделей автомобілів для JDM є японські ж компанії: Toyota, Honda, Mitsubishi, Mazda, Suzuki, Subaru, Isuzu, Daihatsu, Mitsuoka.

                                                                                                                                           Виды стікербомбингу

Тру стікербомбінг - вы обклеюєте наклейками нужную деталь внахлест, одна на одну, власноруч.

Не тру - друкуєте на плівці готову копозіціі і клеется всю плівку цілком на деталь.